Instalace češtiny

Jedni řeknou: „Hustý!" a druzí: „Hezké, ale vyplatí se mi to?" 

A co na to samotný Šalamoun a jeho známá moudrá rozuzlení? Pravda je na obou koncích provazu. Čeština v autě - starší prominou ten výtržnický výraz - hustá prostě je a opravdu se vyplatí. Chcete vědět, proč si to myslíme. Tak čtěte dále a uvidíte sami.

Předložíme vám tolik pádných důvodů, že vám z toho půjde volant kolem.

Moderní vozy s příjemným českým melodickým hlasem a kterým kompletně rozumíte? Připadá vám to málo?

S naší češtinou máte záruku opravdové kvality, protože před několika desítky let, jsme to byly my, kdo jako jedni z prvních jsme se začali seriozně zajímat o možnost odborného vývoje češtiny a slovenštiny do vašich aut.

Navigace i hlas v češtině je dle nás jednoznačně palcem nahoru. Pěkně to vypadá a ještě lépe se s tím jezdí, kdo nezkusil, ten neví, o co přišel.

Pryč je chvíle, kdy jste pořád váhali nad tím, co funkce X nebo funkce Y znamenají, protože s naší češtinou budete pohodlně navigování po vašem palubním menu, a to s takovou jistotou, se kterou by snad prošel i slepý minovým polem.

Přijedeme k vám a naučíme vás pracovat s češtinou ve voze. Pořád nic?

Zní to líbezně, skoro jako z nějaké pohádky, že? Ale je to tak. Opravdu nikam nemusíte jezdit, pokud vyloženě nechcete, protože my rádi přijedeme k vašemu domovnímu prahu nebo kamkoli jinak, kam si zrovna budete přát, abychom v plné zbroji dorazili.

Instalace češtiny navíc proběhne během malého okamžiku a poté vás čeká malé předvedení vašeho počeštěného miláčka. Naši technici jsou profesionálně vyškolení pracovníci, kteří ani při sebetěžším dotazu z vaší strany, nehnou ani brvou. Takže jen směle do nich!

Po dobu dvou let vám také zajišťujeme komplexní záruční servis na veškeré úpravy, které s vaším vozem provedeme a navíc vám můžeme nabídnout opakovanou bezplatnou instalace naší češtiny.

Navštivte také

Doména www.autaoukej.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 11825 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.autaoukej.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář