Co umíme?

Co umíme a děláme? Osvěta pro vaše vozy

Pokud kdysi dávno na naše luhy a háje, dějiny učí, že Cyril a Metoděj nám naše území přinesli hlaholici a cyrilici, tak my, Rachot Auto, v současné době jdeme v jejich šlépějích, akorát neučíme lidi, ale osobní automobily.

Samozřejmě, že se nechceme srovnávat s těmito významnými duchovními učenci, ale přijde nám to jako trefná analogie naší situaci dnes.

Naším prvotním zájmem, je výroba a zodpovědná instalace češtiny do vašich vozů. Dokonce jsme se dostali i do TV a rad ptáka Loskutáka.

Kartografie Evropy v kostce aneb mapy pro vaše navigační systémy

Každý kdo rád cestuje autem po Evropě, ať už s rodinou nebo přáteli, tak jistě zná nepříjemnost a nelibost situace, kdy zrovna nevíte, jestli jste už odbočili správně či jestli jste neměli jet kus rovně. Zkrátka řečeno, ztratit se, a ještě v cizí zemi, tak to nikdy nevěstí nic dobrého.

Proto další věcí, kterou máme pro vás řidiče připravenou, jsou aktuální DVD mapy, které vám zajistí bezpečně a rychlé cestování po většiny zemích Evropy.

Francie, Chorvatsko, Itálie, Španělsko, neboli jet na letní dovolenou s čistým vědomím, že se obejdete bez zmatených rad místních „domorodců“ či objíždění, už po několikáté toho stále stejného náměstí, jsou ty tam! 

Navštivte také

Doména www.autaoukej.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 12002 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.autaoukej.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář